Акція РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ», Norway Royal Salmon (NRS) та Norwegian Seafood Council (NORGE) завершилась!

27 лютого о 12:00 у супермаркеті РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ», що розташован у Вишневому, відбулась прес-конференція з нагоди завершення спільної акції РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ», NRS та NORGE, з презентації продукції компанії NRS. Цього ж дня відбулось урочисте вручення Головного призу переможцю фінального розіграшу – Діані Кушнір.

«Для мене перемога в акції стала приємною несподіванкою! Коли мені подзвонили з РИБНОГО СВІТУ «ОКЕАНІЯ», я вирішила, що виграла подарунок щотижневого розіграшу – кепку чи футболку, що було б також приємним. Але коли мені повідомили, що я виграла планшет, я просто не могла повірити в це. Навіть зараз, коли я отримала даний приз, я до кінця ще не вірю, що фортуна дійсно мені посміхнулась! – розповіла Діана про свої враження. – Річ у тому, що це була моя перша покупка в даному супермаркеті! Коли реєструвала на сайті купон, мені якось мало вірилось, що я реально можу щось виграти. Проте бажання та надія виграти планшет, десь глибоко всередині були. І ось, завдяки цій надії і, звичайно ж, організаторам даної акції, я стала щасливою власницею головного призу. І я хочу сказати велике дякую РИБНОМУ СВІТУ «ОКЕАНІЯ» за те, що вони пропонують своїм клієнтам не лише гарну та якісну продукцію, але й проводять такі чудові акції, в яких покупці дійсно можуть виграти приємні, та головне потрібні призи!»
Спільна акція РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ», NRS та NORGE проходила в супермаркетах РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ», розташованих у Вишневому, Стоянці та Віті Поштовій, з 30 січня по 26 лютого 2015 року. На протязі акції, кожен покупець продукції компанії NRS, при розрахунку за неї на касі супермаркету, автоматично ставав учасником миттєвого розіграшу та отримував можливість виграти приємний сувенір: брелок, ручка або магніт. Також, покупцю норвезького лосося чи форелі виробництва NRS, на касі разом із чеком видавався реєстраційний купон, який давав право на подальшу участь в акції. Зареєструвавши купон на сайті www.norge-nrs-okeania.kiev.ua , покупець ставав учасником щотижневих розіграшів та фінального розіграшу акції.

Фотозвіт з конференції:

 

Описание: G:\100PHOTO\SAM_0131.JPG
Описание: G:\100PHOTO\SAM_0172.JPG
Описание: G:\100PHOTO\SAM_0222.JPG
Описание: G:\100PHOTO\SAM_0226.JPG
Описание: G:\100PHOTO\SAM_0229.JPG