Новий партнерський проект мережі супермаркетів Рибного Світу «ОКЕАНІЯ» та ASMI за підтримки посольства США в Україні

31 жовтня 2014 року ТОВ «РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ» спільно з компанією ASMI та при участі посольства США в Україні проведуть прес-конференцію з нагоди старту спільної акції з презентації рибної продукції Аляски. Цього ж дня для всіх відвідувачів рибного супермаркету «РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ» буде проведена дегустація даної продукції.

Спільна акція РС «ОКЕАНІЯ» та ASMI за підтримки посольства США в Україні триватиме з 31 жовтня 2014 р. по 18 грудня 2014 року. В межах акції, покупці продукції рибних супермаркетів, розташованих в Київській області, мають можливість придбати не лише якісні морепродукти з Аляски, але й отримати сувеніри та прийняти участь у фінальному розіграші головного призу від ASMI.

У проведенні прес-конференції будуть приймати участь: дипломатичний корпус посольства США в Україні, представники компанії ASMI та Рибного Світу «ОКЕАНІЯ»

Дата і час проведення заходу: 31 жовтня 2014 року о 12:00

Місце проведення заходу: супермаркет Рибний Світ «ОКЕАНІЯ», с. Стоянка, вул. Київська, 10 (21-й км Житомирського шосе)

Трансфер буде здійснюватися від станції метро «Житомирська» 31 жовтня о 11:00
(Інформацію щодо автобусу повідомимо згодом)

Контактна особа з акредитації та отримання додаткової інформації: Любава Завальська
Моб.: 050 384 34 03
e-mail: l.zavalska@yandex.ru

Довідково:

Рибні супермаркети та магазини Рибний Світ «ОКЕАНІЯ» - це великий вибір морської продукції та супутних товарів. В магазинах представлена рибна гастрономія, в’ялена риба, риба холодного та гарячого копчення, жива, заморожена, солона, охолоджена, рибна кулінарія, свіжоприготовлені суші, рибна ікра різних видів.
Рибний Світ «ОКЕАНІЯ» - це рибні супермаркети та магазини у Вишневому, Стоянці, Дніпропетровську та Львові. А наступного місяця відкриття ще одного нового супермаркету в Віті-Поштовій.
Відвідуючи РС «ОКЕАНІЯ» Ви можете бути впевненими, що придбаєте продукцію 100%-го органічного походження, без шкідливих добавок та барників.

Інститут маркетингу морепродуктів Аляски – Аlaska Seafood Marketing Institute (ASMI) — це партнерство державних та приватних рибопромислових компаній штату Аляска. Інститут грає ключову роль у просуванні морепродуктів Аляски в США та за кордоном, визначає їх місце на світовому ринку.
Місія ASMI – збільшення споживання цінних морепродуктів Аляски за рахунок впізнаваності бренду та довгострокового активного маркетингового планування.

Інформацію щодо мережі супермаркетів «РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ», Вы можете знайти на сайті: www.rybnyisvit.com