Новий партнерський проект РС «ОКЕАНІЯ» та ASMI за підтримки посольства США в Україні!!!

Компанія ASMI (Інститут маркетингу морепродуктів Аляски) знову стала партнером мережі рибних супермаркетів «РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ» в спільному проекті для шанувальників риби та морепродуктів в Києві та області!

В рамках спільного проекту, який заплановано на період з 31 жовтня по 21 грудня 2014 року, в рибних супермаркетах «РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ» покупці зможуть не лише придбати якісну та смачну продукцію АЛЯСКИ, а й взяти участь у конкурсі: отримати унікальну сувенірну продукцію та приймати участь у фінальному розіграші головного призу від ASMI!

31 жовтня 2014 року заплановано прес-конференцію з нагоди відкриття спільного конкурсу ASMI та РС «ОКЕАНІЯ» за підтримки та участю посольства США в Україні за адресою: смт Стоянка, вул. Київська, 10 (21-й км Житомирського шосе). Цього ж дня для всіх відвідувачів рибного супермаркету будуть проводитись дегустації продукції АЛЯСКИ.

Завершення конкурсу та вручення головного призу заплановано на 21 грудня 2014 року в новому рибному супермаркеті мережі «РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ» у ВІТІ ПОШТОВІЙ!

Отож, РС «ОКЕАНІЯ» запрошує всіх шанувальників якісної та смачної риби та морепродуктів спробувати та придбати продукцію АЛЯСКИ в київських магазинах мережі та прийняти участь в цікавому конкурсі!

АДРЕСИ СУПЕРМАРКЕТІВ:
Україна, Київська обл.
смт. Софіївська Борщагівка
вул. Чорновола, 46А
Тел.: (044) 220 48 62
Режим роботи:
Пн.-Нд: 9:00 - 21:00

Україна, Київська обл.
смт. Стоянка
вул. Київська, 10
21 –й км  Житомирського шоссе
Режим роботи:
Пн.-Нд: 8:30 - 22:00

НОВИЙ СУПЕРМАРКЕТ МЕРЕЖІ!!!
Україна, Київська обл.
смт. Віта Поштова
вул. Карла Маркса, 200-д
Режим роботи:
Пн.-Нд: 9:00 - 21:00