Новий супермаркет «Рибний Свiт «Океанiя»!

31 січня за адресою с. Стоянка, вул. Київська, 10 (21-й км Житомирського шосе) спільно з Інститутом маркетингу морепродуктів Аляски за підтримки Посольства США в Україні, відбудеться офіційне відкриття найбільшого рибного супермаркету «РИБНИЙ СВІТ « ОКЕАНІЯ » та дегустація риби виловленої у водах Аляски. Дегустація одночасно проходитиме ще в 4-х магазинах мережі супермаркетів «РИБНИЙ СВІТ « ОКЕАНІЯ » за адресами:
- Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, вул. Чорновола, 46А;
- м. Київ, пр-т Григоренко, 23;
- м. Київ, вул. Вершигори, 1;
- м. Дніпропетровськ, вул. Набережна В.І.Леніна, 31А.

Новий супермаркет «РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ» став найбільшим в Україні, його площа складає 3500 кв. м. До супермаркету прилягає цех власного виробництва з якого найсвіжіша продукція надходить в торговий зал.

Супермаркет пропонує широкий асортимент охолодженої і мороженої риби, морепродуктів, рибної продукції, супутніх товарів і налічує до 3000 найменувань.
На замовлення покупців можуть бути приготовані суші та  протягом 30-45 хвилин риба на грилі.

На дегустації Ви скуштуєте свіжо приготовані страви з горбуші та камбали, ікру, ознайомитеся з кулінарними рецептами і отримаєте інформацію про корисні властивості морепродуктів з Аляски.

У проведенні заходу будуть приймати участь Дипломати та персонал Посольств США, Канади, Норвегії та Аргентини.

Аляска - одне з небагатьох місць на нашій планеті, де виловлюються екологічно чиста риба та морепродукти. Знаходиться в тисячах кілометрів від екологічно нестабільних зон. Риба і морепродукти Аляски мешкають в природних умовах, штучні корми заборонені законодавством штату Аляска.

Система рибальства на Алясці ретельно продумана, регулюється державою, а вилов риби та морепродуктів суворо контролюється. Під жорстким моніторингом перебувають не тільки якість, але і кількість виловленої риби. Контролюючі органи піклуються про те, щоб майбутні покоління могли повною мірою насолоджуватися прекрасними смаковими якостями морепродуктів Аляски.

Інститут Маркетингу Морепродуктів Аляски (Alaska Seafood Marketing Institute), це партнерство держави і приватних рибопромислових компаній штату Аляска. Інститут відіграє ключову роль у просуванні Морепродуктів Аляски на світовий ринок.

Дата і час: 31 січня 2014 р. о 12:00.
Місце проведення заходу: маркет «Рибний Світ «ОКЕАНІЯ», с. Стоянка, вул.. Київська, 10 (21-й км Житомирського шосе)

Трансфер буде здійснюватися від станції метро «Житомирська»  31 січня о 11:00,
(інформацію щодо автобусу повідомимо згодом)

Інформацію щодо мережі супермаркетів «РИБНИЙ СВІТ « ОКЕАНІЯ », Вы можете знайти на сайті: www.rybnyisvit.com