Спільна акція мережі супермаркетів Рибного Світу «ОКЕАНІЯ» та ASMI за підтримки посольства США в Україні завершується

19 грудня 2014 року відбудеться прес-конференція з нагоди офіційного завершення спільної акції ТОВ РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ» та ASMI при підтримки посольства США в Україні. Цього ж дня відбудеться вручення головного призу переможцю акції – iPhone 6.

У проведенні прес-конференції будуть приймати участь: дипломатичний корпус посольства США в Україні, представники компанії ASMI та Рибного Світу «ОКЕАНІЯ»

Дата і час проведення заходу: 19 грудня 2014 року о 12:00

Місце проведення заходу: супермаркет Рибний Світ «ОКЕАНІЯ», с. Віта Поштова, вул. Карла Маркса, 200-Д (21-й км Одеського шосе)

Трансфер буде здійснюватися від станції метро «Теремки» 19 грудня о 11:00
(Інформацію щодо автобусу повідомимо згодом)

Контактна особа з акредитації та отримання додаткової інформації: Любава Завальська
Моб.: 050 384 34 03
e-mail: l.zavalska@yandex.ru

Довідково:

Рибні супермаркети та магазини Рибний Світ «ОКЕАНІЯ» - це великий вибір морської продукції та супутних товарів. В магазинах представлена рибна гастрономія, в’ялена риба, риба холодного та гарячого копчення, жива, заморожена, солона, охолоджена, рибна кулінарія, свіжоприготовлені суші, рибна ікра різних видів.
Рибний Світ «ОКЕАНІЯ» - це рибні супермаркети та магазини у Вишневому, Стоянці, Віті Поштовій, Дніпропетровську та Львові.
Відвідуючи РС «ОКЕАНІЯ» Ви можете бути впевненими, що придбаєте продукцію 100%-го органічного походження, без шкідливих добавок та барників.

Інститут маркетингу морепродуктів Аляски – Аlaska Seafood Marketing Institute (ASMI) — це партнерство державних та приватних рибопромислових компаній штату Аляска. Інститут грає ключову роль у просуванні морепродуктів Аляски в США та за кордоном, визначає їх місце на світовому ринку.
Місія ASMI – збільшення споживання цінних морепродуктів Аляски за рахунок впізнаваності бренду та довгострокового активного маркетингового планування.

Інформацію щодо мережі супермаркетів «РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ», Вы можете знайти на сайті: www.rybnyisvit.com