Відбулась прес-конференція з нагоди старту спільної акції ТОВ «РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ» та компанії ASMI за участю посольства США в Україні.

31 жовтня 2014 року в супермаркеті РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ», який знаходиться за адресою с. Стоянка, вул. Київська, 10, відбулася прес-конференція з нагоди старту спільної акції РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ» та компанії ASMI за участю посольства США в Україні з презентації рибної продукції Аляски.

У проведенні заходу приймали участь аташе з питань сільського господарства посольства США в Україні та дирекція ТОВ «РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ».
По закінченню прес-конференції, всі гості мали можливість не лише ознайомитись з представленою в супермаркеті РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ» продукцією Аляски, але й відчути вишуканий смак цих морепродуктів на дегустації, яка була організована для всіх відвідувачів супермаркетів.

Спільна акція мережі супермаркетів РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ» та ASMI за підтримки посольства США в Україні буде тривати до 18 грудня 2014 року. В цей період відвідувачі супермаркетів РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ», купуючи морепродукти Аляски, зможуть отримати не лише високоякісну продукцію, але й прийняти участь в акції та виграти головний приз від ASMI.

Детальніше про умови акції можна дізнатись на сайті www.okeania-asmi.com.ua


Фотозвіт:


Виступ Хорхе Санчес, аташе відділу сільського господарства посольства США в Україні

 

Виступ Фартушного Дмитра Теофановича, генеральний директор групи компаній РИБНИЙ СВІТ

 

3463.JPG

 

Виступ Зіненко Оксани Василівни, директор з операційної діяльності ТОВ «РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ».

 

3499.jpg

 

Виступ Каплуновська Ольги Олександрівни, директор супермаркету РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ» в с. Стоянка

 

3515.JPG

 

Экскурсія по супермаркету РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ» та дегустація продукції Аляски:

 

3523.JPG


3534.JPG


3546.JPG

 


3566.JPG