Відбулася акція з дегустаціі морепродуктів та риби виловленої у водах Аляски, а також офіційна презентація нового найбільшого супермаркету «Рибний Свiт «Океанiя»

 

31 січня за адресою с. Стоянка, вул. Київська, 10 (21-й км Житомирського шосе) спільно з Інститутом маркетингу морепродуктів Аляски за підтримки Посольства США в Україні, відбулася офіційна акція з дегустаціі морепродуктів та риби виловленої у водах Аляски, а також презентація нового найбільшого рибного супермаркету «Рибний Свiт «Океанiя».

На дегустації гості мали нагоду скуштувати свіжо приготовані страви з горбуші та кети, чотири види червоної ікри, ознайомитися з кулінарними рецептами та отримати інформацію про корисні властивості морепродуктів з Аляски.

У проведенні заходу приймали участь Дипломати та персонал Посольств США, Канади та Аргентини.

Новий супермаркет «Рибний Свiт «Океанiя» став найбільшим в Україні, його площа складає 3500 кв.м. До супермаркету прилягає цех власного виробництва з якого найсвіжіша продукція надходить в торговий зал.

Супермаркет пропонує широкий асортимент охолодженої і мороженої риби, морепродуктів, рибної продукції, супутніх товарів і налічує до 3000 найменувань. На замовлення покупців можуть бути приготовані суші та протягом 30-45 хвилин риба на грилі.

Фотозвіт:

Виступ Randall J.Hager (зліва) – Атташе по сільському господарству посольства США в Україні (Agricultural Attache of the U.S. Embassy in Ukraine)

 Виступ Clinton Martin – радник з торговельних питань посольства Канади в Україні (Senior Trade Commissioner of the Canadian Embassy in Ukraine)

 

 

Виступ Євдокимова В.М. –  Заступник Голови Спостережної ради АТ «ЗЛАТОБАНК»

 

 

Виступ Зіненко О.В. - Директор з операційної діяльності «Рибний Свiт «Океанiя»

 

Екскурсія по торговому залу: