ПРЕС-РЕЛІЗ. Незабаром відкриття нового супермаркету мережі «РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ» у Віті-Поштовій!!!

 

Відкриття нового супермаркету «РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ» заплановано на другу половину осені 2014 року. Наразі активно ведуться будівельні роботи та приготування до відкриття!

Супермаркет буде знаходитись за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, смт Віта Поштова, вул. Карла Маркса 200-д (21-й км Одеського шосе).
Загальна площа всього комплексу становитиме 0,7 га. Основна будівля торгового-розважального комплексу загальною площею 2653 м кв із супермаркетом, технологічними приміщеннями, у тому числі цехами власного виробництва, кафе та аптекою. Проектом передбачено великий та зручний паркінг.
Щодо самого супермаркету «РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ», площа його торгового залу складатиме 1080 м кв, на якій покупцям буде запропоновано широкий асортимент свіжої, охолодженої і мороженої риби, морепродуктів, рибної продукції власного виробництва, у тому числі салатів та кулінарних страв. В супермаркеті  також буде представлено широкий асортимент інших товарів.

Для покупців супермаркету  «РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ», буде надаватися безкоштовна послуга чистки риби від луски та безкоштовна послуга приготування риби або м’яса на грилі на замовлення. Також, за умови попереднього замовлення, можуть бути приготовані такі блюда до святкового столу, як заперечений осетер, фарширована качка та інші.

Чекаємо на Вас цієї осені в нашому новому супермаркеті!!!