Відкриття нового супермаркету в Віті Поштовій!

28 листопада 2014 року в 11:00 відбулось офіційне відкриття нового супермаркету в Віті Поштовій.

Новий супермаркет РИБНОГО СВІТУ «ОКЕАНІЯ» знаходиться за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Віта Поштова, вул. Карла Маркса, 200-Д (21-й км Одеського шосе).

Загальна площа всього комплексу складає 0,7 га. В основній будівлі торгівельного комплексу, загальна площа якого 2653 м кв., знаходяться супермаркет, технологічні приміщення, в тому числі й цеха власного виробництва, кафе та аптека. Також новий супермаркет має великий та зручний паркінг.

Покупцям супермаркету в Віті Поштовій традиційно пропонується широкий асортимент свіжої, охолодженої та мороженої риби, морекпродуктів, рибної продукції власного виробництва, у тому числі й салатів та кулінарних страв. В супермаркеті також представлений широкий асортимент інших товарів.

Для покупців супермаркету РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ» передбачена безкоштовна послуга чищення риби від луски і приготування риби або м'яса на грилі під замовлення. Також, за умови попереднього замовлення, можуть бути приготовані страви, як осетер, фарширована качка та інші.
Чекаємо на Вас у нашому новому супермаркеті!