Завершилась спільна акція мережі супермаркетів РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ» та Alaska Seafood Marketing Institute (ASMI) за підтримки посольства США в Україні

19 грудня 2014 року в новому супермаркеті РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ», що розташован у с. Віта Поштова, відбулась прес-конференція з нагоди завершення спільної акції ТОВ «РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ» та ASMI за підтримки посольства США в Україні. Традиційно, у проведенні прес-конференції приймали участь топ-менеджмент компаній-організаторів та дипломатичний корпус посольства США в Україні.

Цього ж дня відбулось урочисте вручення Головного призу акції iPhone 6. За результатами розіграшу, який відбувся 18 грудня, переможцем акції та власником головногоПризу став наш постійний покупець Дар’я Богомолова. Приз переможцю вручив аташе з питань сільського господарства посольства США в Україні Хорхе Санчес.

«Коли мені повідомили про перемогу, я все не могла повірити, що це правда! – поділилась своїми враженнями Дар’я. – Напередодні новорічних свят та в день св. Миколая, така подія здається мені справжнім новорічним дивом! Я та моя родина завжди купуємо рибу та морепродукти в супермаркетах «РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ», так як тут представлений широкий асортимент продукції високої якості, що для мене є дуже важливим фактором. Також приємно, що в РИБНОМУ СВІТІ «ОКЕАНІЯ» завжди є цікаві пропозиції для покупців та акції».

Спільна акція РИБНОГО СВІТУ «ОКЕАНІЯ» та ASMI за підтримкою посольства США в Україні проходила з 31 жовтня по 18 грудня 2014 року. В межах акції, кожен покупець продукції Аляски мав можливість на лише придбати високоякісні морепродукти та рибу, але й оцінити вкусові якості на дегустаціях, отримати сувеніри та прийняти участь у розіграші головного призу.
Фотозвіт прес-конференції:

Виступ аташе з питань сільського господарства США в Україні Хорхе Санчеса

Описание: F:\Рыбы аляска\SAM_3687.JPG

Виступ Директора з операційної діяльності ТОВ «РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ» Оксани Зіненко

Описание: F:\Рыбы аляска\SAM_3716.JPG

Нагородження переможця акції

Описание: F:\Рыбы аляска\SAM_3744.JPG

Переможець акції – Дар’я Богомолова

Описание: F:\Рыбы аляска\SAM_3758.JPG

Дегустація в супермаркеті РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ», с. Віта Поштова

Описание: F:\Рыбы аляска\3_1.jpg

Описание: F:\Рыбы аляска\SAM_3553.JPG

Описание: F:\Рыбы аляска\SAM_3584.JPG